Date(s) - July 3, 2024 - July 4, 2024
12:00 am

Categories No Categories

România vs Olanda, optimi EURO 2024. O româncă de la un restaurant din Marienplatz a adus prăjituri cu vișine pentru români

Totul despre România – Olanda, optimi EURO 2024, LIVE video si text, goluri, marcatori, rezumat, atmosfera fanilor in Munchen, informatii la minut!

➤►🌍📺📱👉CLICK HERE TO GO LIVE

România – Olanda se dispută în optimile de finală EURO 2024 din Germania, iar o țară întreagă visează ca ”Generația de Suflet” să se califice în ”sferturile” Campionatului European, acolo unde doar ”Generația de Aur” a mai ajuns la turneul final din 2000. Ar fi pentru a patra oară când naționala României s-ar număra printre primele opt națiuni fotbalistice de pe continent.

UPDATE. O româncă de la un restaurant din Marienplatz a adus prăjituri cu vișine pentru români

Fanii tricolori prezenți în Marienplatz, piață centrală a orașului München, se simt ca acasă. O româncă de la un restaurant din zonă a adus prăjituri cu vișine pentru a-i servi gratis pe suporterii îmbrăcați în galben.

România – Olanda live online la EURO 2024. Cine transmite și cum poți vedea meciul României din optimi

România joacă împotriva Olandei în optimile EURO 2024, marți 3 iulie, de la ora 19:00 la Munchen, pe aceeași arenă pe care am învins Ucraina cu 3-0.

România – Olanda, LIVE TEXT. Meciul este în direct la PRO TV și pe VOYO, de la ora 19:00. „Zidul Galben”, prezent în tribune

România va juca marți împotriva Olandei, în optimile de finală de la EURO 2024. Meciul de pe Allianz Arena din Munchen va începe la 19:00 și va fi transmis la PRO TV și pe VOYO.

România – Olanda Live Stream Online în optimile de finală de la EURO 2024, din Germania

Meciul România – Olanda, din optimile de finală ale EURO 2024 din Germania se dispută marți, 2 iulie, începând cu ora 19:00, iar partida este Live Stream Online pe www.prosport.ro.

De asemenea, duelul de pe Allianz Arena din Munchen, care îi poate trimite pe „tricolori” în sferturile de finală, poate fi urmărit și la televizor, pe postul PRO TV.

România – Olanda LIVE TEXT, de la ora 19:00. “Tricolorii” joacă pentru sferturi la EURO 2024. Echipele probabile

România – Olanda, meci din optimile de finală de la EURO 2024, se joacă marți, de la ora 19:00, LIVE TEXT pe digisport.ro.

România – Olanda, LIVE TEXT de la 19:00. Vor fi 25.000 de români în tribune. Cine transmite partida și echipele probabile

ROMÂNIA – OLANDA LIVE ONLINE. La ce posturi TV pot vedea românii din străinătate meciul din optimile Euro 2024

Naţionala României joacă, marţi, de la ora 19.00, la Munchen, în compania selecţionatei Ţărilor de Jos, în optimile Campionatului European de fotbal.

ROMÂNIA – OLANDA LIVE ONLINE. La ce posturi TV pot vedea românii din străinătate meciul România – Olanda. Cei peste 4 milioane de români din afara țării pot urmări meciul decisiv România – Olanda la televiziunile locale care au cumpărat drepturile de difuzare.